Dom Gościnny Młynowo

Młynowo 39a
11-700 Mrągowo

Zapraszamy do wynajęcia pokoi w całorocznym domu gościnnym, położonym w Młynowie ok.1km od Mrągowa – polskiej stolicy Country. Dom położony nad zarybionym stawem (lin, karaś, płotka), na dużej, ogrodzonej i oświetlonej, ok. 30-arowej działce. Obiekt jest przeznaczony do wypoczynku maksymalnie dla 10 osób.

OPIS OBIEKTU:

Na parterze: 2 pokoje typu studio (2 pokoje 2-osobowe + łazienka z natryskiem i wc),  pokój 2-osobowy z łazienką (natrysk + wc), kuchnia z pełnym wyposażeniem (kuchenka, lodówka, mikrofalówka, ekspres do kawy, komplet naczyń itp.); w każdym pokoju tv.

Do dyspozycji gości duża ogrodzona działka, zarybiony staw, plac zabaw dla dzieci (bezpiecznie odgrodzony od stawu płotem), grill, wiata ogrodowa.

Dom posiada centralne ogrzewanie.

WAŻNE INFORMACJE

Do jeziora Czos i plaży miejskiej jest ok.500m; nad jeziorem wypożyczalnia sprzętu wodnego, kąpielisko strzeżone, amfiteatr znany z transmisji telewizyjnych (odbywa się tu m.in. Piknik Country) i wiele innych atrakcji (w pobliżu m.in. Miasteczko Cuntry Mrongoville).

Sklep spożywczy – ok.500m, bar ok.300m

W pobliżu bezpieczne trasy spacerowe i rowerowe.

ATRAKCJE:

W pobliżu w Mrągowie ok. 1 km  są liczne lokale gastronomiczne i rozrywkowe

Mrągowo jest miastem Festiwali i koncertów. Koncertowy sezon rozpoczyna się już na początku lipca, kiedy to z całej Polski przyjeżdżają kabarety i doskonali prześmiewcy na Mazurską Noc Kabaretową. Potem, w ostatni weekend lipca, odbywa się Międzynarodowy Festiwal Muzyki Country – Piknik Country, a zaraz po nim, na początku sierpnia – Festiwal Kultury Kresowej. W mrągowskim amfiteatrze odbywają się również pozafestiwalowe koncerty – występowali tu już: Budka Suflera, Lady Pank, Wilki, Ich Troje.

Miasteczko Westernowe Mrongoville – Codziennie fascynujący program artystyczny, pokazy kaskaderskie, zabawa z kowbojami, zwiedzanie wioski indiańskiej oraz Rancho Farmera z parkiem zwierząt. Miasteczko westernowe Mrongoville to wspaniała zabawa, niezapomniane przeżycia i wiele atrakcji dla całej rodziny.

W odległości 5 km jest nowy wyciąg narciarski na Górze Czterech Wiatrów.


Możliwość komentowania jest wyłączona.