Dwa Brzegi najlepsze! Kazimierz Dolny

Tytuł „Najlepszego Produktu Turystycznego Województwa Lubelskiego '2013”, oraz „Perełki Regionu 2013” otrzymał Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi.

Nagrody odebrali podczas IV Lubelskiej Gali Turystycznej w Lublinie burmistrz Grzegorz Dunia i prezes Stowarzyszenia Dwa Brzegi – Jerzy Zieliński.

W dzień Światowego Dnia Turystyki były  okazją do wręczenia nagród laureatom konkursu „Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego '2013” oraz „Perły i Perełki Lubelszczyzny 2013”.

Wyróżnienia wręczono podczas IV Lubelskiej Gali Turystyki organizowanej przez Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną we współpracy z Urzędem Marszałkowskim w siedzibie TVP Lublin.

I nagrodę w kategorii wydarzenie przyznano dla Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Odebrali ją burmistrz Grzegorz Dunia reprezentujący Urząd Miasta, który wnioskował o przyznanie tej nagrody, oraz Prezes Stowarzyszenia Dwa Brzegi – Jerzy Zieliński.

– wreszcie po siedmiu latach naszej intensywnej działalności województwo dostrzegło nas i wyróżniło taką nagrodą. Wydaje mi się, że od lat tworzymy jedną z największych imprez artystycznych w regionie i chyba w województwie. W skali kraju plasujemy się w głównej czołówce festiwali filmowych.

Zadowolenie z tego wydarzenia wyraziła już także pani Grażyna Torbicka dyrektor artystyczny festiwalu – mówi Jerzy Zieliński prezes Stowarzyszenia Dwa Brzegi, które jest organizatorem festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. – Cieszymy się z tego wyróżnienia. Będzie to motywowało nas do jeszcze bardziej intensywnej pracy. Z drugiej strony liczymy na to, że ta nagroda przyczyni się do spojrzenia łaskawszym okiem na nasze przedsięwzięcie również przez sponsorów i donatorów.
Obecnie Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi walczy o nagrodę w konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej. Pomóżmy kapitule konkursowej podjąć właściwą decyzję.

Głosujmy na Kazimierz! Głosujmy na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi!

Warto zobaczyć Kazimierz Dolny noclegi oraz Kazimierz noclegi jak również Kazimierz Dolny kwatery


Możliwość komentowania jest wyłączona.