Grevanti

Białka Tatrzańska
ul. Środkowa 156
34-405 Białka Tatrzańska

Witamy Państwa w Białce Tatrzańskiej, w Grevanti. Nasz dom otwarty jest dla gości od 1985 roku. Przez 25 lat nabraliśmy niezbędnego doświadczenia, dzięki czemu możemy stworzyć najlepsze warunki dla naszych gości.
Obiekt umiejscowiony jest 500m od Ośrodka Narciarskiego “Kotelnica Białczańska“, gdzie będą mogli Państwo skorzystać z 14 wyciągów i zróżnicowanych tras, dostosowanych do wszystkich poziomów zaawansowania. Na stoku mogą dobrze bawić się zarówno początkujący narciarze, jak i doświadczeni.  Dotarcie z naszego domu na stok, nawet w butach narciarskich nie zajmie Państwu więcej niż 10 minut. Sugerujemy z resztą pozostawienie samochodu na naszym zamykanym parkingu. Czas zaoszczędzony na szukanie miejsca parkingowego przy stoku, lepiej poświęcić na rozrywkę.
Na terenie obiektu znajduje się miejsce na grilla, ogród do zabawy dla dzieci, a w niewielkiej odległości od domu supersam, w którym mogą Państwo kupić potrzebne produkty.
Jeśli będą Państwo zainteresowani innymi formami rozrywki na śniegum wystarczy nam o tym powiedzieć. Organizujemy kuligi z ogniskiem i “pieczeniem barana”, wyprawy na quadach, skuterach śnieżnych i wiele innych atrakcji…
Oferujemy Państwu gustownie urządzone pokoje 2, 3 i 4 osobowe.
Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki. Większość z nich posiada wyjście na balkon z widokiem na panoramę Tatr. W całym domu mają Państwo darmowy dostęp do bezprzewodowego Internetu. W każdym pokoju znajduje się telewizor i dużo ciekawych kanałów, m.in. TVP1, TVP2, TVP Kultura, TVN, TVN 24, TVN Turbo, TVN Siedem, TV4, nSport, TVN Style, Discovery, Disney Channel i wiele innych.
Dla gości ceniących sobie wysoki standard, przestrzeń i intymność oferujemy apartament, w którym zatrzymać może się do xx osób. Dwupoziomowy apartament wyposażony jest w dużą łazienkę, kuchnię, duży telewizor lcd znajdujący się w pokoju dziennym.

Białka Tatrzańska pensjonaty, Białka noclegi, białka tatrzańska ośrodki wypoczynkowe

Możliwość komentowania jest wyłączona.