Lato z książką w Mikołajkach, Łebie i Szczyrku

Mikołajki noclegi

     

c_150_100_16777215_0___images_stories_wiadomosci_2014_Lipiec_lata_z_ksiazka.jpg

Po sukcesie pierwszej edycji Lata z książką, które odbyło się w sierpniu 2012 roku, Wydawnictwo Zysk i S-ka zdecydowało się na kontynuację organizacji tego wydarzenia. Ze względu na duże zainteresowanie eventem, które udało się wzbudzić, w 2013 roku na przełomie lipca wydarzenie trwało już nie weekend, a cały tydzień.

Tym razem odwiedzimy aż trzy wakacyjne kurorty. Oczywiście niezmiennie będziemy w Łebie, a ponadto także w Mikołajkach i Szczyrku. Stawiając na zróżnicowany i bogaty program do udziału w tegorocznej edycji Lata z książką zaprosiliśmy ponownie Grupę Wydawniczą Publicat, która wspólnie z nami przedstawi swoich najlepszych autorów i ich dzieła oraz zadba o to, by każdy znalazł coś dla siebie.

W III edycji Lata z książką weźmie udział blisko 50 gości! Wśród nich znajdują się takie osoby jak: Maria Czubaszek, Bogdan Rymanowski, Małgorzata Kalicińska, Wojciech Cejrowski, Elżbieta Cherezińska, Cezary Gmyz, Sławomir Cenckiewicz czy Krzysztof Skiba. Najmłodszych powinna ucieszyć informacja o obecności samego Pana Pierdziołki i słonia Elmera, a i dla dorosłych przewidzieliśmy liczne atrakcje.


Możliwość komentowania jest wyłączona.