Murzasichle miejscowość podhalańska…

Murzasichle noclegi jest to miejscowość podhalańska w Polsce, położona w województwie małopolskim, w powiecie tatrzańskim, w gminie Poronin. W latach 1975–1998 wieś administracyjnie należała do województwa nowosądeckiego. Park Linowy Modrzewiowy Bór mieści się w urokliwym malowniczym Murzasichle noclegi blisko wyciągu, na obszarze ośrodka wypoczynkowego Modrzewiowy Dwór.

Park Linowy zlokalizowany jest w gaju leśnym tuż obok szlaku na Małe Ciche. Do wyboru mamy tutaj 3 trasy o rożnej wysokości i stopniu trudności, 100m przejazd na tyrolce, dla dzieci trasa Leśnych skrzatów zabezpieczona na całej trasie siatką. Na obszarze parku mieszczą się również dmuchana zjeżdżalnia, basen z kulkami, cymbergay, piłkarzyki.W okresie zimowym w Murzasichle noclegi blisko gór oraz jego sąsiadującym regionie dostępnych jest parę wyciągów narciarskich. Funkcjonują również liczne wypożyczalnie sprzętu narciarskiego i snowboardowego, a do tego szkółki narciarskie. Mieszczące się dookoła miejscowości wzgórza to kapitalne miejsce zjeżdżania na sankach, czy do zabaw na śniegu.

Zima W Murzasichlu

Mają tui miejsce również kuligi z pochodniami, biesiady góralskie, ogniska i wiele innych rozrywek dla turystów. Bez wątpienia jest to bardzo dobre miejsce na atrakcyjny wypoczynek w górach. Murzasichle przyciąga turystów także w okresie zimowym. W okresie kiedy trwa zima na obszarze wsi działają wyciągi narciarskie, które w otoczeniu cudownych krajobrazów, pozwalają na wspaniałe śnieżne szaleństwo i niezwykle doznania sportowe. Ze względu na specyficzne warunki pogodowe okres narciarski trwa na całym Podhalu dużo dłużej niż w innych częściach Polski. Murzasichle tanie noclegi jest idealnym miejscem dla początkujących narciarzy. Mieści się tutaj kilka wyciągów orczykowych oczywiście wszystkie są naśnieżane oraz ratrakowane, które nie mają ostrego nachylenia i długości do 350 metrów, co umożliwia swobodne trenowanie umiejętności. Bardziej doświadczeni amatorzy nart mogą bez problemu wybrać się do położonej 4 km na wschód miejscowości Małe Ciche, w której mieści się bardziej zaawansowany kompleks narciarski na którym trasy zjazdowe mają do 1250 m. Na obszarze stacji Budzowy Wierch mieści się wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego z dobrym sprzętem takich renomowanych firm jak Atomic, Fischer, Salomon, a do tego szkółka narciarska. Znajdziemy tu punkty gastronomiczne, w których posilając się czymś smacznym, nabierzemy energii na kolejne godziny szalonej jazdy.

Stacja narciarska Murzasichle mieści się zaledwie parę minut jazdy od Zakopanego przyciąga na swoje stoki na mnóstwo gwarantowanej frajdy. Stoki w stacji narciarskiej Murzasichle-Ski są bardzo dobrze przygotowane przez ratraki a do tego sztucznie naśnieżane i oświetlone.Murzasichle-Ski wyposażone jest 5 wyciągów narciarskich na stokach o długościach 180 m – 450 m o różnym poziomie trudności, przenośnik taśmowy SunKid o dystansie 85 m. oraz tor do SnowTubingu (200 m.). Obiekt narciarski Murzasichle gwarantuje bezpłatny transport na stoki na terenie Murzasichla. Funkcjonują tam trzy autokary, z czego jeden z nich jeździ ulicą Sądelską, rolą drugiego jest przewożenie grup zorganizowanych.


Możliwość komentowania jest wyłączona.