Pokoje Gościnne MARZENA – Gdynia

Serdecznie zapraszamy do spędzania wolnych dni w kwaterach Pokoje Gościnne MARZENA. Ośrodek oferuje noclegi w pokojach z łazienkami w domku.

Domek położony jest z jednej strony w bliskim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku krajobrazowego, a z drugiej w niedalekiej odległości od plaży, Bulwaru Nadmorskiego, skweru Kościuszki. 
Dodatkowo oferuje przestronny ogród by na przykład skorzystać z grilla oraz odpocząć w cieniu drewnianej wiaty. Natomiast dla dzieci ośrodek oferuje plac zabaw.

Gdynia jest miastem na prawach powiatu w północnej Polsce, w województwie pomorskim, położone nad Morzem Bałtyckim, na Pobrzeżu Gdańskim i Pojezierzu Wschodniopomorskim. Wchodzi też w skład Trójmiasta z Gdańskiem i Sopotem, jest zatem jednym z miast centralnych aglomeracji Trójmiasta.

 Centrum Gdyni nadal sprawia na odwiedzających wrażenie miasta młodego, nowocześnie urządzonego. W ciasnej zabudowie samego serca Śródmieścia, na skrzyżowaniu ulic Świętojańskiej i 10 Lutego stoi niepozorny, jednopiętrowy budynek z narożnym wykuszem. To jeden z najstarszych domów w mieście, ocalały kawałek starej, wiejskiej Gdyni. Budynek stanął w 1910 r.


Możliwość komentowania jest wyłączona.