Pokoje Gościnne PALENICA-Szczawnica

Nowo otwarte pokoje położone w malowniczej scenerii Doliny Grajcarka, u stóp góry Palenica.

Pokoje znajdują się na ulicy Szalaya 11 w samym CENTRUM MIASTA.

Położenie obiektu gwarantuje szybki i łatwy dostęp do wielu atrakcji naszego regionu: kolej linowa na „Palenicę”, ścieżka pieszo-rowerowa, park, PKS, Centra Wczasowo-Sanatoryjne, restauracje, sklepy spożywcze, kioski z pamiątkami.

Oferta wyróżnia się indywidualnością i urozmaiceniem wystroju pokoi. 

Do zaproponowania Gościom jest pobyt w zadbanych pokojach 2, 3 i 4 – osobowych, przytulnie umeblowanych, wyposażonych w łazienkę z natryskiem, umywalkę i WC, TV LCD 32″, lodówkę i internet. 

Na korytarzu znajduje się aneks kuchenny wyposażony w mikrofalówkę, czajnik, filiżanki, talerzyki oraz sztućce. 

Wygodnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi są pokoje typu studio 2+2 z wydzieloną sypialnią.

Są to głównie pokoje 2 poziomowe.

Na antresolach znajdują się sypialnie z łożami małżeńskimi. 

Przez Szczawnicę prowadza różne szlaki turystyczne.

Uzdrowisko specjalizuje się w leczeniu chorób górnych dróg oddechowych, przewlekłych stanów zapalnych nosa, zatok, gardła i krtani, schorzeń aparatu głosowego z przeciążenia nadmiernym wysiłkiem, schorzeń alergicznych górnych dróg oddechowych i astmy oskrzelowej. Ponadto prowadzi się leczenie balneologiczne schorzeń narządu ruchu (gł. zespoły bólowe kręgosłupa i schorzenia reumatyczne). Uzdrowisko posiada 12 źródeł wód mineralnych, są to szczawy wodorowęglanowe, sodowe, jodkowe i bromowe. Sanatoria mogą miesięcznie przyjąć około 300 pacjentów.

Są różne możliwości wypoczynku w tej okolicy np. Dunajec jest największym i najpopularniejszym łowiskiem muchowym w Polsce, a na terenie schroniska Pod Durbaszką prowadzone są kursy latania na paralotniach. Jest w czym wybierać.


Możliwość komentowania jest wyłączona.