Ustronie Morskie wczasy nad morzem

Decydując się na noclegi w Ustroniu Morskim warto także wybrać się na zwiedzanie okolicznych miejscowości na rowerze. Polskie wybrzeże oferuje szereg wypoczynkowych miejscowości, z bogatą bazą noclegową. Ciekawostką jest również spędzanie czasu centrum Ustronia Morskiego, gdzie umieszczone są ławeczki z rysunkami znanych polskich karykaturzystów. To miejsce warto odwiedzić, polecamy także warsztaty satyry i karykatury MORKA, które co roku odbywają się na początku lipca. Na turystów czeka bardzo dużo atrakcji i bogata baza noclegowa. Noclegi w Ustroniu Morskim to domki letniskowe, wille, pensjonaty czy apartamenty.

Obiekt znajduje się na ulicy Kołobrzeskiej, jego wygląd przypomina budynek z XIX wieku, jest pokryty strzechą i wykonany z bali. W skspozycji znajdują się stare maszyny, jakich używano dawniej i były na wyposażeniu w każdym niemal gospodarstwie. Na wschód od Ustronie Morskie noclegi do morza uchodzi rzeka Czerwona. Miejscem godnym uwagi jest Skansen Chleba.

Ustronie Morskie znajdują się nad Zatoką Pomorską, w zachodniej części Wybrzeża Słowińskiego. Warto wiedzieć, że Ustronie Morskie noclegi blisko plaży należy zarezerwować ze sporym wyprzedzeniem. Zwiedzają Western Park oglądając tipi (namioty indiańskie), wysłuchują krótkiej historii, oglądają oryginalne stroje oraz narzędzia codziennego użytku. Na terenie Western Parku znajduje się m.in. trampolina, plac zabaw oraz równoważnia indiańska. Jak widać Ustronie Morskie stanowią fantastyczne miejsce na rodzinny wypoczynek. Uczestnicy poza świetną zabawą zdobywają wiedzę o plemionach Indian oraz trudach, jakie znosili pierwsi osadnicy na Dzikim Zachodzie. W niewielkiej odległości od noclegi blisko centrum Ustronia znajdują się niszczejące umocnienia wojskowe z okresu PRL; w nadmorskich lasach ukryte są potężne schrony i działobitnie, to coś dla miłośników militarii i wojennych fortyfikacji.


Możliwość komentowania jest wyłączona.