Władysławowo to jedno z najpiękniejszych miejsc wypoczynkowych w Polsce

Władysławowo to jedno z najpiękniejszych miejsc wypoczynkowych w Polsce. Polozony w województwie pomorskim. Jest to miejscowość z rozbudowaną infrastruktura turystyczną. Wladyslawowo jest polozone nad morzem i zatoką Pucką. Władysławowo tanie noclegi blisko morza miejscowość ta oferuje turystom kąpieliska, których szerokość plaży sięga do 200 m. W okresie letnim mamy 12 strzeżonych kąpielisk. W mieście odbywa się corocznie kilka wydarzeń kulturalnych. Od roku 1973r. przez okres wakacyjny co czwartek odbywają się Letnie koncerty Organowe i Kameralne. Wykonawcami są instrumentaliści, wokalisci oraz zespoly z calego swiata.Sportowcy też znajdą coś dla siebie ponieważ we Wladyslawowie znajduje się ośrodek Przygotowań Olimpijskich, który dysponuje kortami tenisowymi boiskami sportowymi, plywalnią.Od 2012 roku mamy tez mozliwość podziwiania jedynego w Polsce „Ocean Park” gdzie ukazane są ssaki morskie i oceaniczne ryby.

Władysławowo noclegi zapewni obsługę na wysokim poziomie, przyjazną i domową atmosferę w pobliżu park linowy, wycieczki rowerowe, hala sportowa, basen, muzeum, fokarium, oceanarium.

Miejscami które warto zobaczyć będąc we Wadysawowie to:

– Muzeum Motyli znajdujące się na III piętrze wieży widokowej domu rybaka.Prezentowana tam kolekcja liczy ponad 2500 okazów motyli i innych owadów z calego świata.

– Rezerwat przyrody Slone Ląki polozony w dzielnicy Szotland, nad zatoką Pucką u nasady Mierzei Helskiej obszar podmoklych ląk.

Władysławowo pensjonaty pokoje z łazienkami, komfortowo wyposażone. W pokojach (Wi-Fi), TV, pościel, czajnik bezprzewodowy


Możliwość komentowania jest wyłączona.